Reference

NIPASS s.r.o.

Vozidlo BOCDOR - nejlepší univerzální vozidlo v kategorii pro komunální služby použitelné pro všechny čtyři roční období

Západoslovenská distribučná, a.s.

Největší distributor elektrické energie na Slovensku s více než 95 letou historií. Odpovídá za provoz distribuční soustavy v západoslovenském regionu Slovenské republiky.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Je největším výrobcem letecké techniky v České republice. Zabývá se vývojem, výrobou, prodejem a servisem vojenské i civilní letecké techniky.

ROŠERO – P, s.r.o.

Výrobce mikrobusů a midibusů s obsazením od 12 do 36 míst, vhodné pro každý typ přepravy – městské, příměstské i dálkové v různých interiérových provedeních.

LOM PRAHA s.p.

je tradičním podnikem českého leteckého průmyslu. Je čelním a plně certifikovaným opravárenským závodem pro vrtulníky řady Mi v zemích NATO a EU s uzavřeným cyklem oprav.

ELBAS, s.r.o.

Přední výrobce kabelových svazků vozidel a mobilních strojů v ČR. Vedle výroby svazků a rozvaděčů firma vyvíjí software pro užitková vozidla, kterým integruje elektronické jednotky do jednoho řídicího systému.

ČMŽO – elektronika s.r.o.

Společnost zaměřená na projekci, vývoj a výrobu řídících a podpůrných systémů železničních vozidel.

ZAT a. s.

Dodavatel inteligentních systémů a výrobce řídicích systémů zejména v oborech jaderné a klasické energetiky, povrchové těžby a dopravy surovin, plynárenství, dopravy a průmyslových procesů.

Howden ČKD Compressors s. r. o.

Výrobce odstředivých a pístových kompresorů s různými typy pohonných jednotek – elektrické motory, parní nebo plynové turbíny

ZETOR TRACTORS, a. s.

ZETOR TRACTORS a.s. patří mezi přední výrobce zemědělské techniky ve střední a východní Evropě.

PREdistribuce a. s.

Společnost PREdistribuce je součástí skupiny PRE a dodává elektrickou energii na území hlavního města Prahy a ve městě Roztoky.

Škoda Transportation a. s.

Skupina firem ŠKODA je největší výrobce vlaků, lokomotiv, tramvají, trolejbusů a vozů metra ve střední a východní Evropě.

TATRA TRUCKS, a. s.

Výrobce těžkých nákladních off-road vozidel a automobilů pro kombinovanou přepravu terén-silnice.

Pravidelně se setkáváme s našimi zákazníky k předávání zkušeností

Líbí se Vám EB platforma? Ozvěte se nám