Podpora

Technická podpora platformy Engineering Base (katalogy přístrojů a kabelů, rozšiřující makra, instalační soubory, service packy, ovladače pro HW klíče a licenční servery...)

S pomocí výrobců nebo jejich obchodních zastoupení připravujeme katalogy konkrétních přístrojů a kabelů. Připravené katalogy obsahují technická a grafická data (spec. symboly se systémem běžně nedodávané) nebo jen technická data která jsou provázána na standardně dodávané symboly v naší databázi EB.

Katalogy jsou k dispozici na našich servisních stránkách. Přístupové údaje (uživatel a heslo) naleznete ve své servisní smlouvě nebo ve smlouvě o poskytnutí software mezi vámi a společností Technodat Elektro, s.r.o.. V případě že nemáte uvedená data k dispozici, tak kontaktujte oprávněnou osobu ve vaší firmě.

 

Podporovaní výrobci

 


 

Mám zájem o jiný katalog

Připravujeme pro vás, naše zákazníky i pro vlastní potřebu programová VBA/C# makra. Tato makra slouží pro rozšíření existujících funkcí platformy Engineering Base nebo pro použití stávajících funkcí jiným způsobem. Volně dostupná makra můžete v rámci servisní podpory využít pro usnadnění a urychlení procesu tvorby a kontroly vaší dokumentace.

Makra jsou k dispozici na našich servisních stránkách. Přístupové údaje (uživatel a heslo) naleznete ve své servisní smlouvě nebo ve smlouvě o poskytnutí software mezi vámi a společností Technodat Elektro, s.r.o.. V případě že nemáte uvedená data k dispozici, tak kontaktujte oprávněnou osobu ve vaší firmě.

 


 

Mám zájem o jiné makro

Aktivace MS Visio 2010 (po 2.4.2019):

Pro řádnou aktivaci MS Visio 2010 prosím kontaktujte technickou podporu (e-mail eb.hotline@technodat.cz).

Engineering Base 2019 a vyšší:

  • Tato verze již nefunguje ve zkušebním režimu (trial verze).
  • Stahovací nástroj kontroluje verzovou licenci EB, kterou zákazníci naleznou na portále my.aucotec.com. Bez ní nelze instalační soubory stáhnout.

Engineering Base 2019 R2 SP1 CZ

Engineering Base 2019 R2 CZ

Engineering Base 6.8.0 CZ

Engineering Base 6.7.1 CZ

Engineering Base 6.6.1 CZ

 

 

 

Mám zájem o výpomoc s instalací EB

Download ovladače HW klíčů

Download instalátoru pro licenční servery