Jsme odborníci na elektro CAD/CAE řešení

Více o nás a našich zkušenostech

25 let zkušeností

S více jak 25lety zkušeností v oblasti návrhu a vývoje produktů je TECHNODAT vedoucím dodavatelem při prodeji a implementaci řešení v nejvýznamnějších firmách v České republice a na Slovensku. Know-how společnosti Technodat garantuje bezproblémový proces idenfikace problémů a jejich předcházení právě ve vaší firmě pomocí implementace komplexních SW řešení.

Stovky klientů

Technodat Elektro s.r.o. nabízí elektro-CAD/CAE řešení orientované do různých oblastí silnoproudé elektrotechniky. Toto řešení obsahuje dodávku SW produktu včetně poprodejního servisu (školení, konzultace, databanky přístrojů symbolů, speciální interface atd.). Naše služby využívají stovky klientů v Česku a na Slovensku včetně lídrů svého oboru. Přidejte se k nim také.

Komplexní řešení

Stavíme na komplexním SW řešení společnosti AUCOTEC a dlouholetém know-how společnosti Technodat Elektro s.r.o. Spojení zkušeností s řešením problémů napříč průmyslovými odvětvími a špičkové CAD/CAE platformy nám dává potřebný nadhled pro řešení i těch nejsložitějších vazeb a problémů. Naši odbornost dokládají stovky spokojených klientů.

Líbí se Vám EB platforma? Ozvěte se nám