O Technodatu

Header menu 2

O Technodatu

Jsme odborníci na CAD/CAE řešení pro elektro, MaR a technologickou dokumentaci. Díky implementaci špičkových softwarů a vysoké odbornosti pomáháme zefektivňovat a zrychlovat vývoj a inovační cyklus produktů.

25 let zkušeností

S více jak 25lety zkušeností v oblasti návrhu a vývoje produktů je TECHNODAT vedoucím dodavatelem při prodeji a implementaci řešení v nejvýznamnějších firmách v České republice a na Slovensku.
Know-how společnosti TECHNODAT garantuje bezproblémový proces identifikace problémů a jejich předcházení právě ve vaší firmě pomocí implementace komplexních SW řešení.

Stovky klientů

Technodat Elektro s.r.o. nabízí softwarové řešení pro tvorbu, správu a připomínkování elektro, MaR a technologické dokumentace v různých oblastech průmyslu.
Toto řešení obsahuje dodávku SW produktu včetně kompletního poprodejního servisu (školení, konzultace, katalogy přístrojů a kabelů, symboly, speciální interface atd.). Naše služby využívají stovky klientů v Česku a na Slovensku včetně lídrů svého oboru. Přidejte se k nim také.

Komplexní řešení

Stavíme na komplexním SW řešení společnosti AUCOTEC a dlouholetém know-how společnosti TECHNODAT. Spojení zkušeností s řešením problémů napříč průmyslovými odvětvími a špičkové CAD/CAE platformy nám dává potřebný nadhled pro řešení i těch nejsložitějších vazeb a problémů. Naši odbornost dokládají stovky spokojených klientů.

TECHNODAT - 25 let aktivit firmy

Líbí se Vám EB platforma? Ozvěte se nám