ZAT a.s. modernizuje svůj elektro projekční software

Header menu 2

ZAT a.s. modernizuje svůj elektro projekční software

Významná česká firma sjednocuje a zefektivňuje svoje projekční procesy za pomoci platformy Engineering Base.

ZAT a.s. je český dodavatel inteligentních systémů a výrobce řídicích systémů pro energetiku a průmysl s realizací dodávek ve více než 60 zemích světa. Svůj řídicí systém SandRA (Safe and Reliable Automation) nasazuje v náročných průmyslových aplikacích se zaměřením na bezpečnost a dlouhou životnost řídicího systému. Je uznávaným dodavatelem u nás i ve světě zejména v oborech jaderné energetiky, klasické energetiky, povrchové těžby a dopravy surovin, plynárenství, dopravy a průmyslových procesů.

Ve vývoji svého řídicího systému se zaměřuje na uplatnění nových prvků Průmyslu 4.0 a vývoj IoT technologií. Současně inovuje své interní systémy. V rámci toho byl v loňském roce spuštěn projekt nasazení nového projekčního software Engineering Base. Jeho součástí je i postupné zavádění Engineering Base do jednotlivých oddělení a integrace na firemní IT aplikace a procesy.

Společnost ZAT si od této investice slibuje postupné sjednocení projekčních procesů napříč firmou, zefektivnění a zrychlení práce a uživatelskou přívětivost systému. Výsledkem má být lepší koordinace projektůzkrácení doby na zpracování a změny v dokumentaci a lepší podpora výroby a servisu elektrických zařízení.

Engineering Base je moderní platforma postavená na centrální databázi, která pomáhá zákazníkům inovovat jejich procesy v oblasti tvorby a zpracování procesní, elektro a MaR dokumentace. Kombinací moderní IT architektury a vhodné implementace Engineering Base tak lze dosáhnout vyšší efektivity ve vývoji, projekci a servisu a získat tak značnou konkurenční výhodu.

 

Líbí se Vám EB platforma? Ozvěte se nám