Unipi technology: Nový katalog pro Engineering Base

Header menu 2

Unipi technology: Nový katalog pro Engineering Base

Produkty české společnosti Unipi technlogy, která dodává řídící jednotky, převodníky a senzory, jsou nyní dostupné v platformě Engineering Base.

Unipi technology je výrobce s vlastním vývojem výrobků pro rodinné domy, technická zařízení budov, průmysl a automatizační projekty. Jeho kořeny spadají do 90-tých let kdy vznikl požadavek na vývoj systému pro privátní použití. Systém měl dokázat ovládat a regulovat co možná nejjednodušeji a nejúsporněji veškeré aspekty provozu datacentra (tj. dodávka a regulace elektřiny, chlazení, osvětlení apod.). Po úspěšném vývoji tohoto prvotního systému dochází v následujících 20 letech k postupnému rozšiřování vývoje a výroby produktů až do dnešního rozsahu.

Vize Unipi technology je jednoduchá – dodávat na trh produkty, které svými parametry nebudou omezovat, ale naopak umožní široké spektrum využití, a to díky kompletní softwarové otevřenosti, širokým možnostem komunikace, zakázkovým úpravám a kompatibilitě se zařízeními dalších výrobců. Výrobky Unipi technology naleznete v tisících úspěšných projektů ve více než 65 zemích světa.

Jedním z kroků jak přiblížit svoje produkty zákazníkům je i podpora při zpracování jejich elektro-dokumentace. Na základě jednání s významným dodavatel elektro projekčních systémů, společností TECHNODAT, vznikla spolupráce pro podporu projektování elektro a MaR.

Výsledkem této spolupráce jsou dostupné katalogy výrobků Unipi technology – řady Patron a Neuron, pro projekční platformu Engineering Base. Uvedené produkty tak lze jednoduše a rychle použít při zpracování potřebné elektro či MaR dokumentace, což zrychlí tvorbu vlastního projektu.

Engineering Base je moderní projekční platforma, která je používána v mnoha oborech průmyslu. Mezi uživatele patří i firmy, které jsou aktivní v oblastech využívání produktů Unipi technology – inteligentní budovy, průmyslová automatizace, kotelny, TZB a další. Nová spolupráce a katalogy připravené pro Engineering Base tak umožní projektantům snazší využití těchto výrobků v praxi.

Líbí se Vám EB platforma? Ozvěte se nám