REGONIK: Snazší vývoj a výroba elektroniky a systémů pro železniční vozidla

Header menu 2

REGONIK: Snazší vývoj a výroba elektroniky a systémů pro železniční vozidla

Efektivnější tvorba elektro projektů pomocí Engineering Base.

REGONIK spol. s r.o. je středně velká slovenská společnost, která se zaměřuje na oblast vývoje specializované elektroniky a systémů pro železniční vozidla. S více jako 25-letou zkušeností poskytuje komplexní řešení, které zahrnuje vývoj, projekci, výrobu a montáž s důrazem na soulad s technickými normami a standardy.

Potřeba nového řešení

S přibývajícím počtem každoročně realizovaných projektů a zároveň se zkracujícím se časem na projekt se společnost rozhodla hledat nové SW řešení pro tvorbu a správu elektro dokumentace. Technický úsek společnosti realizoval důsledný průzkum trhu s řešeními vhodnými pro projekty společnosti. Jako hlavním cílem nasazení nového SW bylo stanovené zrychlení a ulehčení práce elektro projektantům.

Orientace na moderní IT technologie

Regonik, s.r.o. se po důkladné analýze rozhodl pro platformu Engineering Base, přičemž hlavním rozhodovacím faktorem byla jednotná SQL databáze systému a sjednocení softwarového vybavení s partnery společnosti. Elektro projektanti z Regonik, s.r.o. postupně přešli od práce s výkresy k práci s daty a ve velké míře využívají alfanumerické projektování.

Perfektní systém pro individuální přizpůsobení

„V spolupráci s Technodatom sme vytvorili makrá na číslovanie vodičov a prácu so svorkami, čo nám prácu ešte viac uľahčuje. Tieto špeciálne makrá nám rozšírili štandardné funkcie platformy Engineering Base a pracuju podľa našich individuálnych požiadaviek. V porovnaní s predchádzajúcim SW sme zmenové konanie v elektrodokumentácii skrátili z 2hodín na približne 10min,“ zhodnotil Ing. František Žáček, z úseku technického rozvoje Regonik.

Budoucnost v integraci na další firemní procesy

Použití platformy Engineering Base se bude ve společnosti nadále rozšiřovat, hlavně v propojení technických zpráv s elektro dokumentací. „Hlavným prínosom pre naše oddelenie je, že s Engineering Base môžeme rýchlo reagovať na zákaznícke požiadavky a zmeny na trhu,“ dodává Ing. František Žáček.

Líbí se Vám EB platforma? Ozvěte se nám