CABLE FORUM 2021

Header menu 2

CABLE FORUM 2021

Po loňském odkladu jsme se ve dnech 20. – 21. října 2021 dočkali konání dvoudenního semináře. Tento již tradiční seminář nazvaný CABLE FORUM se zaměřuje na využití platformy Engineering Base (EB) při automatizaci projekčních, konstrukčních a technologických prací u výrobců dopravních zařízení a kabelových svazků.

Letošní ročník CABLE FORUM 2021 se konal v srdci jihomoravského města Mikulov v Hotelu GALANT.

Cílem bylo představit zajímavé nové funkce platformy Engineering Base a hlavně vytvořit prostor pro diskuzi a výměnu zkušeností zákazníků z projekčních i výrobních firem elektroinstalace v dopravní technice.

Jako hosté vystoupili s novinkami o EB a se strategií do budoucna zástupci vývojového centra AUCOTEC. Tyto přednášky pak doplnili zástupci naší společnosti s informacemi o současných trendech a aktivitách v segmentu přípravy výrobní dokumentace. Zajímavé byly také informace propojení Engineering Base na jiné IT systémy.

O velmi zajímavé a přínosné příspěvky se pak podělily přednášky společností NIPASS se svým příběhem o vývoji komunálního vozidla BOCDOR a společnosti ČMŽO – elektronika, která představila renovaci historického kolejového vozidla Slovenská strela v Engineering Base. Neméně zajímavé měli přednášky i společnosti Tatra Trucks s absolutní customizací Engineering Base pro jejich specifické potřeby, Škoda ElectricSAZ AerospacePrvní Signální či společnost dodávající komponenty PZK Brno. Přínos daného semináře pak podtrhl workshop konaný první den odpoledne, kde docházelo k nespočtu diskuzí na dané oborové téma.

A abychom jen nepracovali, mohli si všichni účastníci užít příjemný večer s výborným jídlem a skvělým vínem za doprovodu cimbálové muziky.

Poděkování patří všem zúčastněným, a se všemi se těšíme na další ročník.

tým Technodat Elektro

Líbí se Vám EB platforma? Ozvěte se nám