Jak ve výrobě kabelových svazků zrychlit přípravné procesy?

Header menu 2

Jak ve výrobě kabelových svazků zrychlit přípravné procesy?

Nasazení platformy Engineering Base při zpracování cenových nabídek v oblasti kabelových svazků.

Klauke Slovakia, s.r.o., která je součástí americké korporace Textron, se na Slovensku věnuje výrobě speciálních výlisků, kabelových ok a kabelových svazků. Se současnými 500 zaměstnanci patří k předním zaměstnavatelům v regionu Oravy.

Na zpracování výrobní dokumentace rozsáhlých kabelových svazků firma používá databázovou platformu Engineering Base a jako každá společnost zabývající se takovým druhem výroby se střetává s výzvou, jak minimalizovat čas potřebný na vytvoření cenové nabídky.

Celý proces prodlužovala hlavně individuální ruční práce při stanovování počtu a druhu operací pro výrobu svazku. Ve spolupráci se společností Technodat Elektro proto vzniklo unikátní propojení mezi Engineering Base a vnitropodnikovým nástrojem na určování jednotlivých operací. Princip řešení spočívá ve využití detailních informací, které má o svazku Engineering Base a balíku interních pravidel, na základě kterých se z Engineering Base generuje počet potřebných operací na výrobu kabelového svazku.

Hlavním přínosem pro firmu Klauke je výrazné zkrácení času na vytvoření cenové nabídky a standardizace pravidel na přiřazování počtu operací potřebných na výrobu kabelového svazku. Nasazení platformy Engineering Base a její implementace, tak vytvořilo prostor pro zpracování většího počtu cenových nabídek a možnost získat větší část potenciálního businessu na trhu.

Líbí se Vám EB platforma? Ozvěte se nám