Elektrizační soustava 2024

Header menu 2

Elektrizační soustava 2024

„Trendy digitální transformace v energetice  – pohled dodavatele SW řešení“

Hlavním tématem konference Elektrizační soustava 2024, jež se opět uskutečnila 6. – 7. června 2024 v krásném prostředí Hotelu Zámek Valeč, byla energetická transformace a její vliv na sítě.

Setkání provozovatelů české a slovenské přenosové a distribuční soustavy se zástupci dodavatelů zařízení a služeb vždy vytváří prostor pro získání přehledu o strategii, rozvoji a plánovaných investicích.

Jako partner akce i dlouhodobý dodavatel softwaru a služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie jsme se konference účastnili s příspěvkem „Trendy digitální transformace v energetice  – pohled dodavatele SW řešení“. Ano, v rámci transformace směřujeme k digitálnímu prostředí. A naším hlavním cílem je poskytovat vždy to nejlepší, ať již software, služby či něco z naší know-how.

Proto pro rozvoj praktických SW řešení přinášíme novou aplikaci BIM Connector. Pod společná křídla sdružuje svět stavebně-konstrukční dokumentace (3D) se svět elektrotechnologické dokumentace (2D), který je doposud ve většině stále rozdělený.

Děkujeme organizátorům za přínosný program i neformální setkání a možnou diskusi se stávajícími i novými zákazníky. Těšíme se na viděnou

tým Technodat Elektro

Chcete vědět více o BIM Connectoru? Ozvěte se nám