Detailní elektro dokumentace v oblasti automatizace budov

Header menu 2

Detailní elektro dokumentace v oblasti automatizace budov

Růst společnosti Evora Smart s.r.o. od projektů rodinných domů až po velké rezidenční komplexy s pomocí platformy Engineering Base.

Skupina Evora rozšířila nabízené služby v oboru elektro prostřednictvím firmy Evora Smart s.r.o. Evora Smart je dynamicky se rozvíjející česká firma, která zanedlouho po jejím založení získala významné místo na trhu v oblasti automatizace budov a obnovitelných zdrojů.

Účel společnosti Evora Smart s.r.o.

Pomáháme klientům vytvářet zdravé, bezpečné, komfortní a udržitelné prostředí s použitím správně a smysluplně navržené automatizace, která propojí veškeré technologie v jeden funkční a efektivní celek s návazností na energetický management provozu všech typů budov.

Různorodé projekty na přání zákazníka

Evora Smart je flexibilní společnost a její zakázková náplň zahrnuje široké spektrum projektů, od rodinných domů přes hotely, sídla společností až po výrobní haly či rezidenční komplexy. Různorodost technického řešení bývá ještě doplněna parametrem obsahu zakázky, kdy v některých případech se tvoří dokumentace bez konkrétních prvků jako např. koncové spotřebiče, které si dodává zákazník sám, tudíž je projekt přizpůsoben individuálně dle potřeb a přání klienta.

Komplexnost dokumentace jako konkurenční výhoda

Evora Smart se od konkurence liší tím, že během zpracování projekční elektro dokumentace je kladen maximální důraz na kvalitu a komplexnost. Standardní projekt obsahuje úvodní rozpočet, dispoziční výkresy, technologické schéma, schémata elektrického zapojení, výrobní dokumentaci rozvaděčů a další související dokumenty. Precizně připravená dokumentace může řešit nejen inteligentní část dodávané technologie ale i klasickou elektroinstalaci.

Engineering Base jako základní platforma

Evora Smart od jejího založení používá Engineering Base jako základní platformu s cílem mít projekci ve vysoké kvalitě, při spolupráci více projekčních oddělení a projektantů na jednom projektu a daty uloženými v jedné databázi s možnostmi komplexní zálohy dat.

Z tohoto důvodu byla zvolena platforma Engineering Base (EB), která umožňuje databázově zpracovat většinu potřebných dokumentů. Koncepce EB založená na centrální databázi tak zahrnuje různé cenové údaje do rozpočtů (ceny za přípravu projektu, ceny za práci při fyzickém zapojení přístrojů nebo ceny za programování), technologické výkresy, schémata elektrického zapojení, rozpisy použitého materiálu, seznamy kabelů a vodičů, výrobní dokumentace rozvaděčů, importovaný výkres dispozice a v ní zakreslené rozvody kabelů atd.

Platforma EB byla naimplementována na základě individuálních představ Evora Smart tak, aby přesně pokryla požadavky jejich projektů.

Vstříc velkým projektům

Evora Smart nabízí svým zákazníkům konkurenční výhodu v podobě detailně zpracované a precizní dokumentace. Díky kvalitní práci, jenž jde ruku v ruce s vhodným projekčním nástrojem se společnost neustále rozrůstá, pracuje na zajímavých projektech a plní svůj účel na maximum. Jako významné reference lze uvést např. spolupráci s firmou Student Agency k.s., devoleperskou spoluprací s firmou VAŠSTAV, s.r.o. , S-Universal stavby s.r.o., DIVERSE Develop, s.r.o.

Jednatel společnosti Filip Kubín k tomu říká: “Platforma Engineering Base nám pomáhá lépe kontrolovat naše projekty a umožňuje poskytovat našim zákazníkům kvalitní projektovou dokumentaci, což představuje významnou výhodu oproti ručnímu zpracování.“

Líbí se Vám EB platforma? Ozvěte se nám