Architektura platformy Engineering Base

Absolutně přístupné, do základu flexibilní

Moderní architektura systému

Vícevrstvá architektura EB počítá se souběžným zpracováním jednoho a téhož projektu několika uživateli na několika místech. Další funkcí je centrální správa dat: dokonce i velmi složité úkoly tak mohou být řešeny ve velmi krátkém čase. Dynamický vývoj, který je jedinečný na poli inženýrských systémů, dostává EB také díky neustálému rozvoji integrovaných standardních komponent.

Rozšiřitelnost

Engineering Base znamená maximální rozšiřitelnost – od mobilních notebooků nebo pevné pracovní stanice přes malé a střední podniky, až po datacentra se stovkami globálně propojených uživatelů. Engineering Base nabízí optimalizovanou podporu pro všechny aktuální serverové platformy včetně řešení Citrix a RDP.

Microsoft součásti

Microsoft SQL server patří k nejspolehlivějším databázovým systémům na světě. Společná správa všech inženýrských dat, bezpečnost transakcí, perfektní integrace do Windows a jednoduchá administrace.

Aplikační server zajišťuje vnitřní logiku aplikace se všemi objekty a jejich vzájemnými logickými vztahy.

Průzkumník Engineering Base zobrazuje data ve známém uživatelském rozhraní – stromy, seznamy a dialogy.

Pro 2D schémata se používá osvědčený světový standard Microsoft Visio. Klíčová je plná kompatibilita s Microsoft Office.

Celé vývojové prostředí pro Visual Basic for Application (VBA) je již integrováno pro snadnou automatizaci pracovních postupů. VBA makra mohou být bez problémů integrována do databáze a menu EB stejně jako řešení v jazyce .NET

Líbí se Vám EB platforma? Ozvěte se nám