Kariéra ve firmě Technodat

Máte zájem být součástí úspěšné IT společnosti s více než 20. letou tradicí? Chcete se realizovat, přinášet nové nápady a jste týmový hráč? Pak je tu šance právě pro Vás! Vyberte si některou z aktuálně nabízených pozic a oslovte nás co nejdříve!

Obchodně technický pracovník

Pracovní náplň:
- obchodní aktivity zaměřené na prodej inženýrské platformy CAD/CAE systému ENGINEERING BASE
- vyhledávání obchodních případů v oblasti prodeje u nových, případně i stávajících zákazníků ve svém segmentu
- obchodní vedení obchodních projektů
- aktivní účast v marketingových aktivitách

Odborné a profesní požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru, případně se zaměřením na IT
- praxe v obchodních aktivitách (prodej software výhodou)
- obchodní, prezentační a komunikační dovednosti
- schopnost budování vztahů se zákazníky na všech úrovních
- schopnost týmová práce
- flexibilita, ochota cestovat – řidičský průkaz sk. B
- znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:
- zázemí dlouhodobě úspěšné a stabilní společnosti
- zajímavou práci v perspektivním oboru
- motivační platové ohodnocení
- profesní růst a možnosti dalšího vzdělávání
- příjemné pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- odpovídající pracovní prostředky (notebook, telefon, příp. firemní vůz)

Profesní životopis zasílejte na email: elektro@technodat.cz

Specialista podpory softwarových řešení

- technická podpora zákazníků, hotline pro inženýrskou platformu CAD/CAE systém ENGINEERING BASE
- instalace a customizace systému ENGINEERING BASE
- školení zákazníků

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru v oboru elektro, případně se zaměřením na IT
- schopnost komunikace s lidmi a analýza technických požadavků
- týmová spolupráce a ochota dále se vzdělávat ve svém segmentu
- jazyková znalost AJ nebo NJ
- zkušenosti s instalacemi a customizacemi software výhodou

Nabízíme:
- profesní růst a možnosti dalšího vzdělávání (příspěvek na jazykové vzdělávání)
- odpovídající pracovní prostředky (např. notebook, telefon, příp. firemní vůz)